МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ

Апарат ГЕМОРОН — лікування геморою без болю, без операції

Для лікування геморою I, II, III стадії захворювання ми використовуємо унікальну високоефективну методику малоінвазивного лікування за допомогою апарату ГЕМОРОН.

Переваги даного методу лікування геморою:

У більшості хворих є одночасно кілька збільшених гемороїдальних вузлів, тому, з метою повноцінного лікування, а також для попередження рецидиву, необхідно відвідати лікаря декілька разів.

Під час лікування пацієнт не змушений відмовлятися від активного трудового життя, а також не потребує госпіталізації.

Принцип дії апарату ГЕМОРОН:

Першим, на теренах західної України, почав використовувати дану методику лікування геморою відомий, як в Україні, так і за її межами, лікар-проктолог Коваль Юрій Володимирович. Нажаль вже покійний (Вічна йому пам'ять), він залишив за собою чимало напрацювань в цій галузі, які використовуються в нашому Центрі і зараз. За це вдячні йому ми (працівники Центру) і всі, оздоровлені ним, пацієнти.

Апарат ГЕМОРОН виробництва чеської фірми "nhn electronics v.o.s." на виставці MEFA (Брно, Чехія) удостоєний золотої медалі “Zlatou MEFOU”. Представлений на світовому конгресі колопроктологів в Сан Пауло в 2000р. (Бразилія), на 8-му європейському конгресі в Празі в 2001р. (Чехія), на виставках MEDICA в Дюсельдорфі (Німеччина), PRAGOMEDICA в Празі (Чехія), SLOVMEDICA в Братіславі (Словаччина), ГалМЕД у Львові (Україна), “Охорона здоров’я 2006-2007- 2008” в Києві (Україна), а також на 8-му азійському конгресі в Тегерані (Іран).